Czerniak

Akademia Czerniaka z nowym adresem www

Akademia Czerniaka, sekcja naukowa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej nie zwalnia tempa. W nowy rok wchodzi z nowymi doświadczeniami i pełnym kalendarzem zaplanowanych na kolejne miesiące wydarzeń. Już teraz zaprasza na swoją  oficjalną stronę internetową dostępną pod nowym adresem – www.akademiaczerniaka.org

Akademia Czerniaka powstała, aby budować świadomości  na temat czerniaka. Edukując popularyzuje  wśród społeczeństwa profilaktykę. Pokazuje jak skutecznie zabezpieczać się przed nowotworem skóry. Realizuje działania, dzięki którym opieka nad pacjentem w każdym stadium choroby może być lepsza.

Powstała dzięki wspólnemu zaangażowaniu wybitnych ekspertów, przedstawicieli pacjentów, organizacji związanych  obszarem zdrowia oraz wszystkich tych, których śmiało można nazwać przyjaciółmi. To oni  dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem wspólnie stworzyli miejsce,  które promuje zdrowe wzorce zachowań dot. ochrony skóry.

Stawiając sobie za cel ratowanie zdrowia i życia Akademia Czerniaka nie zaprzestaje działań informacyjno-edukacyjnych. Organizuje spotkania bezpośrednie.  Szerzy wiedzę i buduje świadomość społeczną poprzez social media (FacebookInstagram i YouTube) oraz stronę internetową, dostępną pod zmienionym adresem – www.akademiaczerniaka.org.

Strona internetowa Akademii Czerniaka zawiera artykuły, poradniki i  przydatne wskazówki starannie opracowane przez uznanych ekspertów. To skarbnica wiedzy, która poszerza świadomości  na temat czerniaka i innych nowotworów skóry dostępnej  profilaktyki – pierwotnej i wtórnej oraz diagnostyki i metod leczenia.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby być na bieżąco z wpisami!

Zapisując się do newslettera, oświadczasz, że przeczytałaś/eś i zrozumiałaś/eś informacje dotyczące korzystania z danych osobowych, zawarte w Polityce Prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie korespondencji handlowej od Multi Ch Sp. z o.o..

Proponowane wpisy

Płuca i klatka piersiowa

Keynote-671 – Pembrolizumab okołooperacyjny poprawia OS w resekcyjnym NDRP – doniesienie z ESMO23

Aktualności

Polska onkolożka Katarzyna Pogoda wśród przyszłych liderów europejskiej onkologii

Rak piersi

Sacytuzumab gowitekan z drugim wskazaniem w Europie.

Kontakt

Masz pytanie lub chcesz nawiązać współpracę? Skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@onkonews.pl lub korzystając z formularza poniżej.

Wysyłając wiadomość, oświadczasz, że przeczytałaś/eś i zrozumiałaś/eś informacje dotyczące korzystania z danych osobowych, zawarte w Polityce Prywatności.

Dodawanie komentarza

Twój komentarz zostanie wyświetlony na stronie po jego zatwierdzeniu.

content *

Zapisano do newslettera

Dziękujemy za zapis do newsletteru. Mamy nadzieję, że nasze wiadomości będą dla Ciebie interesujące i przydatne.

Wiadomość została wysłana

Twoja wiadomość została wysłana poprawnie. Wkrótce otrzymasz odpowiedź na wskazany adres e-mail.