Rak piersi

J. Streb i P. Tarantino podsumowują ESMO Breast23

Na zakończenie trzeciego dnia kongresu ESMO Breast23 poprosiliśmy o podsumowanie wydarzenia prof. Paolo Tarantino z Harvard Medical School i dr. n. med. Joannę Streb ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Na co zwrócili uwagę?

Immunoterapia w TNBC, coraz większe znaczenie konjugatów przeciwciało-lek, nowe możliwości we wczesnym raku piersi m.in te doniesienia powtarzały się wśród uczestników jako ważne i dające szanśe na zmianę w codziennej praktyce klinicznej.

Jakie odczucia dotyczące Kongresu Raka Piersi – ESMO Breast 2023 odbywającego się w Berlinie mają onkolodzy na co dzień zajmujący się leczeniem pacjentów z tym nowotworem? Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo

Podsumowanie ESMO Breast23 – Joanna Streb i Paolo Tarantino

Zobacz również:

ESMO Breast 1. dzień oczami uczestników

ESMO Breast23: Poszerzone informacje dotyczące bezpieczeństwa oraz dane z PROs potwierdzają wyniki badań w raku piersi z przerzutami

ESMO Breast23 dzień drugi i polskie akcenty

Nikt nie dodał jeszcze komentarza

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby być na bieżąco z wpisami!

Zapisując się do newslettera, oświadczasz, że przeczytałaś/eś i zrozumiałaś/eś informacje dotyczące korzystania z danych osobowych, zawarte w Polityce Prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie korespondencji handlowej od Multi Ch Sp. z o.o..

Proponowane wpisy

Aktualności

Oncoindex – rekord na pięciolecie!

Przewód pokarmowy

Atezolizumab w połączeniu z bewacyzumabem pierwszą kombinacją leków zmniejszająca ryzyko nawrotu choroby u osób z rakiem wątroby.

Aktualności

Kompleksowa i szybka diagnostyka, zwiększa szansę skutecznego leczenia nowotworów.

Kontakt

Masz pytanie lub chcesz nawiązać współpracę? Skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@onkonews.pl lub korzystając z formularza poniżej.

Wysyłając wiadomość, oświadczasz, że przeczytałaś/eś i zrozumiałaś/eś informacje dotyczące korzystania z danych osobowych, zawarte w Polityce Prywatności.

Dodawanie komentarza

Twój komentarz zostanie wyświetlony na stronie po jego zatwierdzeniu.

content *

Zapisano do newslettera

Dziękujemy za zapis do newsletteru. Mamy nadzieję, że nasze wiadomości będą dla Ciebie interesujące i przydatne.

Wiadomość została wysłana

Twoja wiadomość została wysłana poprawnie. Wkrótce otrzymasz odpowiedź na wskazany adres e-mail.